Slow life- regenerujaca pielęgnacja włosów z firmą Tołpa.

tolpa.jpgPolska firma Tołpa pojawiła się na rynku kosmetycznym stosunkowo niedawno i wywołała w nim rewolucję nie tylko ze względu na unikatowy, bezpieczny skład kosmetyków do pielęgnacji, ale przez swoisty manifest ideologiczny związany z potrzebą piękna i pielęgnacji. Twórcy marki Tołpa stwierdzają mianowicie, że człowiek nie powinien tracić cennego czasu na buszowaniu po drogeriach i zapychaniu półki w łazience coraz innymi, nowymi kosmetykami, Powinien skupić się na „małej, wielkiej pielęgnacji” i wybierać tylko takie kosmetyki, którym może zaufać… a następnie wrócić do domu i włączyć film lub otworzyć książkę. Manifest firmy wpisuje się idealne w tak modne ostatnio zjawisko kulturowe jakim jest „slow life” – czyli niekonsumpcyjne życie w harmonii ze sobą i światem. A kosmetyki? To naprawdę „mała wielka pielęgnacja”!

Jeśli jeszcze nie używałaś żadnego z nich, koniecznie wypróbuj genialne kremy do twarzy lub produkty do włosów.

My przedstawiamy dzisiaj szampon i odżywkę z serii „green odbudowa”- regenerujące preparaty do włosów zniszczonych.

1. Regenerujący szampon do włosów zniszczonych z owsem i hibiskusem. Genialny kosmetyk, bez alergenów, sztucznych barwników, SLS, silikonów i parabenów o fizjologicznym pH, który bardzo delikatnie oczyści skórę głowy i włosy nie zakłócając przy tym równowagi skóry. Nareperuje wszelkie ubytki we włosach i zabezpieczy je, by więcej nie łamały się ani nie kruszyły. Szampon zawiera w swoim składzie rewelacyjny torf Tołpa, proteiny pszeniczne oraz mleczan sodu. Dzięki połączeniu wszystkich składników włosy nabiorą odporności, będą wygładzone, nawilżone i zregenerowane.

2. Regenerująca odżywka do włosów zniszczonych z owsem i hibiskusem– wzmacnia działanie szamponu. Należy nałożyć ja ma umyte szamponem, wilgotne włosy, pozostawić na 3 minuty i spłukać wodą. Odzywka powinna być używana po każdym myciu włosów.

Obydwa produkty są przebadane w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego i posiadają pozytywną opinię fryzjerów.
Dodatkową, miłą niespodzianką na koniec będzie informacja, że firma oferuje na swojej stronie internetowej profesjonalnie i nowatorsko opracowany test na różne partie twarzy i ciała, który szybko pomoże zdiagnozować potrzeby Twojej skóry i włosów. Do dzieła!