Najlepsza keratyna na włosy? Poznaj Nanoil Keratin Hair Mask

Nanoil Keratin Hair Mask Najlepsza keratyna na włosy

Olejowanie włosów jest wspaniałe, ale warto podarować im coś więcej, niż tylko kwasy omega. Co powiesz na najlepszy budulec włosów, który je rekonstruuje? Taka właśnie jest keratyna. Tę o najlepszej jakości odnaleźliśmy w masce do włosów Nanoil. Przekonaj się, jak działa Nanoil Keratin Hair Mask i dlaczego stała się najpopularniejszą maską do włosów.

Keratyna na włosy – dlaczego warto?

Dlaczego to właśnie keratyna jest tak ważna dla włosów? Odpowiedź jest prosta: to właśnie z keratyny zbudowany jest włos. Dlatego dostarczanie jej z zewnątrz sprawia, że włos jest cały czas zdrowy. Keratyna naprawia mikroubytki na powierzchni włosa, wzmacnia go i regeneruje.
Ponadto keratyna wspomaga tworzenie ochronnych koloidów, które chronią przed szkodliwymi składnikami farb do włosów, wiec jeśli często farbujesz włosy, maska z keratyną jest po prostu koniecznością – chroni włosy przed zniszczeniem, a kolor przed wypłowieniem.
Podsumowując – jeśli chcesz mieć zdrowe włosy – stosuj keratynę, która odbuduje je jak nic innego!

Maska Nanoil z keratyną – czym się wyróżnia?

Keratyna w masce Nanoil jest specjalnie przygotowana tak, by jak najgłębiej wniknąć we włosy. Dlatego Nanoil Keratin Hair Mask to hydrolizowane białko keratyny, o małych cząstkach, które docierają w głębsze struktury włosa. Oznacza to silniejszą regenerację i większe zdrowie dla twoich włosów!
Ponadto maska do włosów Nanoil Keratin Hair Mask zawiera prowitaminę B5, czyli panthenol. To kolejny ważny składnik, który doskonale nawilża, nadaje włosom miękkość, chroni przed utratą wody ze struktur włosa, wzmacnia jego włókna. Nadaje połysk oraz chroni przed rozdwojeniem się końcówek, a także odpowiada za pigmentacje włosów.

Czy wiesz, że…
Maska z keratyną Nanoil to doskonałe komponenty. Dzięki temu możesz we własnym domu zrobić włosom profesjonalną regenerację jak z salonu.

Co zyskują włosy dzięki masce Nanoil z keratyną?

  1. Włosy są odporne na takie czynniki zewnętrzne jak: wiatr, mróz, wilgoć, suche powietrze, suszenie, farbowanie, promieniowanie słoneczne.
  2. Poprawia się ich wygląd: staja się mocniejsze i grubsze, bardziej lśniące, gładkie.
  3. Włosy są zregenerowane: keratyna naprawia wszelkie mikrouszkodzenia na powierzchni.
  4. Mają stale piękny i intensywny kolor, nawet wiele tygodni po farbowaniu.
  5. Nie wysuszają się i nie tracą nawilżenia, a ich końce są stale w nienagnanym stanie.

Dowiedz się więcej o keratynie i profesjonalnej pielęgnacji włosów z Nanoil, wejdź na stronę https://nanoil.pl/maska-do-wlosow-z-keratyna.

Poznaj maskę do włosów, która zdobywa najlepsze opinie.