Biała dama – szampon Tołpa z białej wierzby w trosce o włosy.

Biel pojmowana jest jako najczystszy, ze wszystkich kolorów i kojarzy się niezmiennie z niewinnością czymś czystym i nieskalanym. Tak właśnie będzie działała na Twoje włosy witalizujący szampon normalizujący z ekstraktem z białej wierzby wydany przez firmę Tołpa.

tolpa.jpgSzampon ma za zadanie w sposób delikatny i nieinwazyjny oczyścić skórę głowy ze wszelkich zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka, złagodzić podrażnienia (ma właściwości przeciwzapalne) i nawilżyć ją, a przy ty dostarczyć potrzebnych włosom witamin.

Stworzony został z myślą o włosach przetłuszczających się, o zaburzonym łojotoku skóry, ponieważ reguluje wszystkie niekorzystne procesy zachodzące na powierzchni skóry głowy jednocześnie delikatnie ją nawilżając przy jednoczesnym działaniu lekko ściągającym i antyseptycznym.

Szampon oprócz ekstraktu z białej wierzby zawiera również obecny we wszystkich produktach firmy torf Tołpa oraz sok z liści mięty (odpręży zmęczoną skórę głowy, zadba o prawidłowe jej natłuszczenie, a nawet przyspieszy lekko ich wzrost oraz zdyscyplinuje fryzurę) ocet owocowy , działający kojąco an skórę głowy i nabłyszczający włosy; oraz brzmiący nieco egzotycznie ekstrakt z owoców drzewa shikakai, który rewelacyjnie oczyszcza skórę głowy i włosy z zanieczyszczeń, oraz nadaje im połysk przy jednoczesnym działaniu przeciwłupieżowym i normalizującym. Szampon zawiera również cenne proteiny pszeniczne dostarczające włosom niezbędnych składników na tych poziomach, na których pojawiły się ubytki w sich strukturze. Mają one zdolność szybkiego wnikania głęboko we włosy i pomagają uchronić je przed kolejnymi zniszczeniami i ubytkami.

Szampon botanic biała wierzba jest dokładnie przebadany w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej a co więcej: osiada pozytywną opinię fryzjerów. Spodoba się wszystkim kobietom, które wybierają kosmetyki wolne od chemii i detergentów, ponieważ nie posiada on parabenów, silikonów, sztucznych barwników, alergenów i donorów formaldehydu (niebezpieczne związki uwalniające toksyczny przyczyniający się do alergii formaldehyd).