KHADI – Natural Products, Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil

khadi-pure-ayurvedic-vitalising-hair-oilCo ma w składzie?

Khadi Vitalising Hair Oil to najpopularniejsza wersja oleju tej marki, ze względu na swoje właściwości. Odpowiada za nie kompleks naturalnych olejów roślinnych. Konkretnie są to: olej z indyjskiego sezamu, olej amla, olej kokosowy, olej rycynowy, olejek bringaraj, olej brahmi, olej bala, olej z nasion marchwi, olejek rozmarynowy oraz olej z nasion arbuza. Swoje cenne właściwości olejek stymulujący wzrost włosów Khadi zawdzięcza wielu ekstraktom roślinnym, wśród których znajdziemy m.in. wyciąg z kozieradki oraz kwiatów butea. Mnogość olejów i naturalnych ekstraktów to jedno, a brak jakichkolwiek substancji szkodliwych to drugie.

Warto podkreślić, że formuła oleju Khadi Pure Ayurvedic Hair Oil jest całkowicie naturalna.

Jakie ma właściwości?

Olej na porost włosów Khadi Vitalising jest dużo częściej wybierany przez kobiety niż jego siostrzana wersja Khadi Amla. Oba produkty to świetne oleje na porost włosów, ale to właśnie Vitalising Hair Oil ma dużo więcej ziołowych ekstraktów i dodatkowych olejów. Dlatego jego działanie jest lepsze. Olejek przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. To świetna kuracja przeciw wypadaniu włosów, bo wzmacnia je i regeneruje od wewnątrz. Olejek na porost włosów Khadi nie tylko wydłuża i wzmacnia kosmyki. Zapewnia włosom blask, elastyczność i ochronę np. przed infekcjami skóry lub zapaleniem grzybiczym prowadzącym do łupieżu.

Jaka jest jego formuła?

Cechą charakterystyczną wszystkich olejów marki Khadi jest ich aromat. Także Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil ma specyficzny, intensywny, orientalny zapach. W zależności od gustu może się podobać lub nie. Na pewno warto wiedzieć, że utrzymuje się na włosach przez jakiś czas po użyciu. Olej stymulujący wzrost włosów Khadi zachwyca za to kolorem – ma barwę żółtego złota. Konsystencja mogłaby być kłopotliwa przy aplikacji, bo olejek jest wodnisty. Na szczęście Khadi wyposażyło produkt w precyzyjną pipetkę, co nie tylko ułatwia nakładanie oleju na włosy, ale również podnosi jego wydajność. Opakowanie jest bardzo eleganckie, ale wykonano je ze szkła, dlatego ten olej na porost włosów trzeba pewnie trzymać w dłoni. Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil nadaje się do olejowania włosów i skóry głowy, bo nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Jego formuła szybko wchłania się nie pozostawia uczucia lepkości.

NA PLUS:

  • kompleks naturalnych olejów na porost włosów
  • dużo olejów i ekstraktów z indyjskich roślin
  • brak szkodliwych substancji dodatkowych
  • właściwości stymulujące porost włosów
  • wzmocnienie, regeneracja i ochrona
  • wysoka wchłanialność produktu
  • nadaje się do olejowania włosów i skóry głowy

NA MINUS:

  • intensywny i bardzo orientalny zapach
  • mocno wodnista konsystencja
  • szklana i ciężka butelka