Olejek do włosów Nanoil – kompleksowa kuracja

Olejek do włosów Nanoil – kompleksowa kuracja

Olejki Nanoil dostępne są w wersjach:

 • – do włosów niskoporowatych,
 • – do włosów średnioporowatych,
 • – do włosów wysokoporowatych.

Co ma w składzie?

Nanoil to olejki do włosów, które przeznaczono do pielęgnacji różnego rodzaju włosów, stąd też widoczne różnice w ich składzie. Dwa oleje typowe dla każdego z trzech produktów to: olej arganowy o działaniu termoochronnym i olej z marakui o właściwościach antyoksydacyjnych. Poza tym każdy z trzech olejków ma inne składniki, o których więcej można przeczytać na stronie produktu. Przedstawiono tam nie tylko spis substancji aktywnych, ale omówiono także ich właściwości. Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych ma najwięcej olejków – aż 9. Pozostałe dwa produkty mają ich po 6. Wszystkie olejki Nanoil łączy kompleks najlepiej dobranych do porowatości włosów olejów i maseł roślinnych. Wzbogacają je innowacyjne składniki dodatkowe przeciw wypadaniu i na wzrost włosów, a do tego m.in. filtr UV, witaminy, jedwab, keratyna i wiele innych. Wszystkie substancje dopasowane są do potrzeb określonego rodzaju włosów i żadna nie znalazła się w Nanoil przez przypadek.

Warto powiedzieć jeszcze o tym, że olejek do włosów Nanoil nie zawiera silikonów i parabenów, dlatego w każdej wersji można stosować go nawet na skórę głowy.

Jakie ma właściwości?

Dzięki najlepiej dobranym olejom i dodatkowym substancjom olejek do włosów Nanoil skutecznie stymuluje wzrost włosów. Zwłaszcza gdy nakładany jest na skórę głowy okrężnymi, masującymi ruchami. Działanie przyspieszające wzrost i zahamowanie wypadania włosów to w tym przypadku dodatkowa właściwość. Każdy olejek do włosów Nanoil działa bardzo kompleksowo na problemy z włosami, które są charakterystyczne dla danego typu.

• Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych przede wszystkim przyspiesza suszenie włosów, ochrania i ułatwia stylizację, ale także dodaje włosom objętości, zapobiega ich szybkiemu przetłuszczaniu się i dba o to, aby nie straciły swojej dobrej kondycji.

• Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych głównie zapobiega puszeniu się i rozdwajaniu włosów, wzmacnia, nawilża i upiększa, jednocześnie zapewniając stałą ochronę, zapobiegając pogarszaniu się ich kondycji, dbając o ich elastyczność, miękkość i blask.

• Olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych w głównej mierze regeneruje włosy, odbudowuje uszkodzoną strukturę i głęboko nawilża, ale również zapewnia włosom miękkość i blask, zapobiega puszeniu, elektryzowaniu, rozdwajaniu, matowieniu itp.

Charakterystyczne dla wszystkich olejków z serii Nanoil jest to, że działają nie tylko na powierzchni włosów, jak ma to miejsce w przypadku innych olejków. Dopasowanie do porowatości włosów sprawia, że wnikają do wnętrza włosów i zaczynają działać już w najgłębszych warstwach skóry głowy oraz włosów. Dzięki temu zapewniają dogłębne nawilżenie, odżywienie i wzmocnienie, a także ochraniają każdy typ włosa przed wszystkimi czynnikami szkodliwymi.

Jaka jest jego formuła?

Olejek do włosów Nanoil to bardzo ciekawa propozycja do pielęgnacji włosów i trudno nie zwrócić na niego uwagi. Przede wszystkim przyciąga swoim wyglądem, bo prezentuje się luksusowo za sprawą połączenia czerni ze złotem i ciemnym drewnem. Elegancja łączy się tutaj z prostotą i elementami prosto z natury (korek wykonano z naturalnego drewna i wyrzeźbiono w nim kroplę oleju). Szklane i solidnie wykonane opakowanie kryje w sobie formułę o potwierdzonej skuteczności. Dozowanie jest przyjemne i nie sprawia problemu dzięki temu, że olejek do włosów Nanoil ma bardzo wygodny aplikator, którego spust dobrze dopasowany jest do szerokości palców. A co w 100-mililitrowym flakoniku? Nanoil – krystaliczny, przejrzysty, lekki olejek o świeżym zapachu, który w skórę głowy i włosy wchłania się perfekcyjnie. Sprawdzi się nawet na cienkich włosach, ponieważ nie obciąża nawet stosowany na sucho. Olejek do włosów Nanoil jest idealny do olejowania włosów przed myciem, przed stylizacją lub dla utrwalenia efektów. Producent nie określa konkretnego sposobu użycia, dlatego metodę aplikacji można dopasować do siebie, swoich potrzeb i możliwości czasowych. Nanoil nie wymaga spłukiwania, a do pokrycia całych włosów potrzeba naprawdę niewiele produktu.

NA PLUS:

 • najlepiej wyselekcjonowane olejki w składzie
 • połączenie naturalnych i innowacyjnych składników
 • formuła wolna od silikonów i parabenów
 • przyspieszanie wzrostu i hamowanie wypadania włosów
 • idealny do olejowania włosów i skóry głowy
 • skuteczność niezależna od wybranej metody aplikacji
 • jedyny taki dopasowany do porowatości włosów
 • eleganckie i odporne na uszkodzenia opakowanie

NA MINUS:

 • produkt dostępny tylko online (choć z szybką wysyłką)
 • opakowanie z ciemnego szkła, na którym widać ślady palców

Strona internetowa produktu: www.nanoil.pl