NACOMI – Natural Mask, Hair Growth 4 Extract 4 Oils

nacomi-natural-mask-hair-growth-4-extract-4-oilsCo ma w składzie?

Nacomi Hair Growth 4 Extract 4 Oils to (jak wskazuje nazwa) olejek do włosów bazujący na czterech ekstraktach ziołowych i takiej samej ilości naturalnych olejów. To bardzo ciekawe połączenie, niespotykane w innych produktach. Nacomi stawia na równowagę między ciężkimi olejami a lekkimi wyciągami roślinnymi. Na plus dla włosów działają zatem dwie grupy substancji. Wyciągi roślinne z pokrzywy, skrzypu polnego, kozieradki i imbiru. Tuż obok cennych ekstraktów równie ważne są oleje roślinne, a mianowicie olej z czarnuszki, olej arganowy, olej tamanu i olej rycynowy. Co zasługuje na bardzo dużą pochwałę to całkowicie naturalny skład Nacomi Natural Mask Hair Growth, w którym nie ma żadnego konserwantu, silikonu, sztucznego zapachu lub polepszacza. Produkt wzbogacono natomiast o witaminę E, czyli przeciwutleniacz.

Jakie ma właściwości?

Właściwości olejku do włosów Nacomi Hair Growth 4 Extract 4 Oils są bardzo ciekawe. Przede wszystkim ta olejowa maska do skóry głowy ma zmniejszyć wypadanie włosów i przyspieszyć ich wzrost. Po kilku miesiącach regularnego stosowania Nacomi Natural Mask na bazie olejów na porost włosów i ekstraktów roślinnych włosy mają być mocniejsze, zdrowsze i dużo bardziej gęste. Zagęszcza, uelastycznia i wzmacnia od nasady. Kompleks ziół dobrano w taki sposób, aby rozwiązywały problem u źródła. Wszystko zaczyna się zatem od wzmocnienia cebulek, które lepiej się ukorzeniają i produkują znacznie zdrowsze, grubsze i dłuższe włosy.

Regularne olejowanie skóry głowy Nacomi Natural Mask Hair Growth sprawia, że włosów jest więcej.

Jaka jest jego formuła?

Nacomi Natural Mask Hair Growth to połączenie 4 ekstraktów z ziół oraz 4 olejków roślinnych, które zamknięto w smukłej i szklanej butelce. O ile kosmetyk prezentuje się dobrze, o tyle chwycenie tej butelki z ciężkiego szkła tłustymi od olejku rękami może się źle skończyć. Na szczęście aplikację ułatwia wygodna pompka z dość dobrego plastiku. Olej na porost włosów Nacomi nazywany jest maską, ale to po prostu mieszanka olejów i ziół. To przekłada się na konsystencję. Nacomi 4 Extract 4 Oils to płynna, oleista i nieco tłusta formuła, która ma zielono-żółte zabarwienie i bardzo ziołowy zapach. Aromat może się wielu kobietom nie spodobać, bo olejek Nacomi pachnie trochę jak rosół, co zawdzięcza kozieradce.

NA PLUS:

  • równowaga między ekstraktami a olejami
  • naturalne i cenne składniki aktywne
  • wygodna pompka do aplikacji
  • kompleksowe działanie
  • przyspieszanie wzrostu włosów

NA MINUS:

  • szklana i nieporęczna butelka
  • nieco wysoka cena produktu
  • trudna dostępność olejku
  • rosołowy, ziołowy zapach